KAP

SZTUKA KALIGRAFII — WARSZTATY

18.11.2016 r.


Klub Artysty Plastyka zaprasza członków i sympatyków na warsztaty kaligrafii. Warsztaty odbędą się w Galerii ZPAP w Gdańsku przy ulicy Piwnej 67/68 w sobotę 26 listopada i w sobotę 3 grudnia 2016 roku. Zajęcia prowadzone będę od godziny 11.00 do godziny 14.00. WARSZTATY SĄ NIEODPŁATNE, a w ramach ćwiczeń praktycznych zapewniamy podstawowe materiały (narzędzie do pisania, papier, tusz).

W zależności od oczekiwań i potrzeb uczestników warsztaty będą tematyczne — oparte o konkretny krój pisma np. uncjała, italika, copperplate,  albo wprowadzające w świat kaligrafii w ogóle. Spotkania będą składać się z części teoretycznej, w trakcie której omówione zostaną charakterystyczne cechy danego kroju pisma (ok. 20 minut) oraz zajęć praktycznych, w czasie których uczestnicy samodzielnie będą wykonywać ćwiczenia (pozostały czas). Warsztaty poprowadzi Piotr Kowalski.

ZAPISY do 24 listopada i do 1 grudnia 2016 roku przyjmuje prowadzący: tel. 505 440 635 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA, LICZBA MIEJSC NA WARSZTATY JEST OGRANICZONA !
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd