e-Galeria ZPAP

Szanowne koleżanki i koledzy

członkowie Okręgu Gdańskiego ZPAP,

Zapraszamy do udziału w stworzeniu nowoczesnej strony internetowej, na której powstanie e-Galeria ZPAP  z portfolio twórców zrzeszonych w  Związku Polskich Artystów Plastyków, czyli tylko i wyłącznie twórców profesjonalnych. Proponujemy  prezentację własnej twórczości przy niewielkiej odpłatności.

W pierwszym etapie projekt kierujemy do członków Okręgu Gdańskiego ZPAP. W przyszłości, w drugim etapie  przewidujemy możliwość rozszerzenia  e-Galerii z dostępem dla wszystkich członków ZPAP.

Na stronach e-Galerii ZPAP artyści będą mogli zaprezentować: zdjęcie profilowe, krótkie CV oraz 10-20 dzieł z możliwością podania ich cen. E-Galeria będzie funkcjonować na zasadzie otwartej platformy z możliwością wyszukiwania po nazwach dziedzin sztuki (malarstwo, rysunek, rzeźba, fotografia, ceramika itd.), nazwach miejscowości, nazwiskach. 

Zainteresowani nabyciem dzieł sztuki kontaktowaliby się bezpośrednio z artystą. Wszelkie formalności handlowe artysta-klient załatwiane byłyby przez artystę. Na obecną chwilę nie przewidujemy dodatkowych kosztów prowizyjnych.

Zamierzamy zlecić stworzenie platformy internetowej z e-Galerią ZPAP firmie zewnętrznej, specjalizującej się w kreowaniu tego typu inicjatyw. Koszty zamówienia takiej usługi sięgają dziesiątek tysięcy złotych. Przewidujemy koszt 350 zł (+ VAT) od osoby przy założeniu, że będzie  przynajmniej 100 chętnych artystów. Jeżeli okazałoby się, że chętnych będzie znacznie więcej, koszt osobowy może się obniżyć. Chcielibyśmy również zamówić usługę pozycjonowania e-Galerii w Internecie, aby dotrzeć do jak najszerszej rzeszy internautów oraz stworzenie profili na Facebooku, Instagramie, Tkitoku itp. Taka usługa również sporo kosztuje, więc im więcej nas będzie, tym lepszy będzie efekt w pozycjonowaniu. E-Galeria będzie administrowana przez administratora platformy Biuro Zarządu Okręgu Gdańskiego ZPAP. Każdy chętny do udziału w tworzeniu e-Galerii ZPAP będzie zobowiązany do przekazania administratorowi platformy: zdjęcia profilowego, krótkiego CV (do 3500 znaków ze spacjami), 10-20 zdjęć cyfrowych swoich dzieł oraz opisy tych dzieł. Materiały powinny być przygotowane wg określonych zaleceń. Szczegóły będą dostępne w regulaminie e-Galerii. Wszelkie zmiany na profilach artystów będą wprowadzane przez administratora platformy. Każda zmiana, np.: w tekście, czy w pracach widniejących na profilu artysty wiązałaby się z niewielkim kosztem około 50 zł.

Zapraszamy serdecznie do deklarowania udziału w projekcie  : )

Zarząd Okręgu Gdańskiego ZPAP

 

Kontakt:: Biuro Okręgu Gdańskiego ZPAP tel. 58 301-69-14

 


 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd