Ogólnopolski konkurs malarski ŚWIATŁOCZUŁOŚĆ

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim konkursie malarskim Światłoczułość organizowanym przez Fundację PINATA


 Ogólnopolski konkurs skierowany jest do kobiet, artystek profesjonalnych. Warunkiem udziału jest ukończenie wyższej uczelni artystycznej.  Do konkursu będą mogły też zgłaszać się studentki IV-VI roku uczelni artystycznych.  

 „ŚWIATŁOCZUŁOŚĆ” jest hasłem stanowiącym punkt wyjścia dla twórczych poszukiwań. Jest to temat otwarty na różne interpretacje zarówno w obszarze malarstwa abstrakcyjnego jak i realistycznego, sztuki eksperymentalnej oraz tradycyjnej.

Konkurs ma na celu wyłonienie artystek reprezentujących różnorodne perspektywy twórcze, zebranie najciekawszych współczesnych twórczyń zajmujących się malarstwem.

 Zgłoszenie konkursowe należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 Wybrane przez Jury prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Galerii ZPAP w Toruniu. Najlepsze prace zostaną umieszczone w e - katalogu.

Wydarzenie dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Głównym Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie autorów ZAiKS.

 Laureatki konkursu otrzymają nagrody w wysokości 1000 zł, 500zł, 300 zł

 Termin przyjmowania zgłoszeń 2020-09-15

 Strona konkursu http://pinatagroup.com/swiatloczulosc/ 

Our website is protected by DMC Firewall!